logo3a

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna "Altra-Matter"
lek. med. Aleksandra Lipka-Trawińska
ul. Jana Pawła II 1
41-100 Siemianowice Śląskie
tel. 32 493 13 52 - Rejestracja/Sekretariat "Altra Mater" godz 9:00 - 18:00
tel. 32 766 02 04 Rejestracja "LIS-LIPKA"
tel. 501 956 191 lek. med. A.Lipka-Trawińska - proszę odsłuchać komunikat powitalny i czekać na połączenie z sekretariatem.
Uwaga! W przypadku konieczności KONTAKTU Z LEKARZEM proszę o SMS: 501 956 191 lub e-mail: altrawinska@gmail.com - postaram się skontaktować tak szybko, jak będzie to możliwe.

Mój profilg70

KARBOKSYTERAPIA

Zabieg z użyciem dwutlenku węgla – to przełom w medycynie estetycznej o szerokim zastosowaniu. Jest to metoda bezpieczna, bardzo mało inwazyjna, a niezwykle skuteczna, co potwierdzają liczne badania kliniczne na całym świecie. Procedura zalecana jest pacjentom w każdym wieku, nie wymaga specjalnego przygotowania, ani też nie wyłącza z codziennej aktywności zawodowej.

Już od lat 90-tych podaje się podskórnie dwutlenek węgla z powodzeniem w leczeniu owrzodzeń na tle miażdżycy i cukrzycy, trudno gojących się RAN, zaburzeń krążenia, OGniSK ŁYSIENIA, ŁUSZCZYCY. Ponadto wprowadzany seryjnie pod skórę dwutlenek węgla poza skutkami terapeutycznymi poprawia również jej wygląd, zwiększa syntezę kolagenu i elastyny, redukuje tkankę tłuszczową, minimalizuje ROZSTĘPY, CELLULIT, BLIZNY, zmarszczki, CIENIE WOKÓŁ OCZU i wiotkość.

CENA OD 150 PLN ZA ZABIEG. Zabiegi przeprowadza się w seriach.

mesalyse pistolet-do-karboksyterapii
 wiotkosc-skory-i-zmarszczkiWiotkość skóry i zmarszczki  cienie-wokol-oczu-przed-i-pocienie-wokol-oczuCienie wokół oczu

 

zmarszczki-na-szyiZmarszczki na szyi
 ogniska-luszczycoweOgniska łuszczycowe  ogniska-luszczycowe-1Ogniska łuszczycowe

cellulit-i-rozstepyCelluit i rozstępy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 r. Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna "Altra-Matter" POLITYKA PRYWATNOŚCI – RODO

Projekt i wykonanie: WIT

Używamy ciasteczek. Więcej w Polityce cookies