logo3a

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna "Altra-Matter"
lek. med. Aleksandra Lipka-Trawińska


REJESTRACJA: tel. 501 956 191

- proszę odsłuchać komunikat powitalny i czekać na połączenie z sekretariatem (od poniedziałku do piątku 9:00 – 18:00).
Uwaga! W przypadku konieczności KONTAKTU Z LEKARZEM proszę o SMS: 501 956 191 - lek.A.Lipka-Trawińska lub e-mail: spd.altramatter@gmail.com - postaram się skontaktować tak szybko, jak będzie to możliwe.

Nowy adres:
Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Anna i Artur Borowscy
Siemianowice Śl. 41-100, Aleja Sportowców 1A
Tel.: 501 956 191; 663 844 099

ULTHERA HIFU

ULTHERA HIFU Nieinwazyjny lifting. Działa profilaktycznie przeciwstarzeniowo, zmniejsza powstające wraz z wiekiem zwiotczenia skórne. W zabiegach na twarz można zauważyć wyraźne uniesienie górnych powiek, policzków, boków brody, skóry szyi i dekoltu, dzięki czemu skóra nabiera odświeżonego, młodszego wyglądu.
HIFU to niechirurgiczny lifting twarzy, wykorzystujący ultradźwięki. Zaletą urządzenia jest to, że nie uszkadza z zewnątrz skóry, dzięki czemu nie ma konieczności rekonwalescencji i szybko można wrócić do codziennych obowiązków.

BEZ TOKSYN CZY IGIEŁ

W przeciwieństwie do laserów, chirurgii i innych technologii, nieinwazyjna metoda HIFU omija powierzchnię skóry, zapewniając odpowiednią ilość energii ultradźwiękowej na odpowiedniej głębokości i w odpowiedniej temperaturze. Energia ta wyzwala naturalne reakcje pod powierzchnią skóry, uruchamiając proces regeneracji, który w naturalny i bezpieczny sposób inicjuje produkcję nowego, lepszego kolagenu.

Ulthera wykorzystuje energię ultradźwięków niskiej częstotliwości, które podczas zabiegu przenikając przez zewnętrzną warstwę skóry, nie uszkadzają jej. Kiedy fale ultradźwiękowe dostaną się odpowiednio głęboko aż do tkanek skóry właściwej, są kierowane w dół i zapewniają stymulujące ciepło włóknom kolagenu, tym samym powodując ich obkurczanie. Dzięki temu zabieg wyzwala naturalną odpowiedź organizmu, skutkując produkcją nowego i ulepszonego kolagenu, który stopniowo napina i podnosi skórę.

Efekty na twarzy i ciele:

  •    poprawa napięcia skóry,
  •      poprawa owalu twarzy,
  •      uniesienie powiek,
  •      lifting obszaru, na którym wykonywany jest zabieg,
  •      opóźnienie procesu starzenia się skóry.

BEZ REKONWALESCENCJI – NATURALNE REZULTATY

Pierwsze efekty napięcia i wygładzenia skóry mogą być widoczny tuż po zabiegu, ale właściwe rezultaty pojawiają się po 2 lub 3 miesiącach, gdy nowy kolagen powoduje poprawę naprężenia skóry na szyi, podbródku i czole. Chociaż HIFU nie powiela rezultatów liftingu, jest to kliniczna, nieinwazyjna alternatywa dla osób niegotowych do zabiegu chirurgicznego, a nawet może być opcją dla pacjentów, którzy chcą poszerzyć efekt chirurgii plastycznej.

NIEINWAZYJNY LIFTING

Technologia HIFU jest jedyną nieinwazyjną procedurą, zatwierdzoną przez FDA, podnoszącą skórę na szyi, pod brodą i na czole, a także na dekolcie. HIFU może pomóc Ci osiągnąć świeższy, bardziej młodzieńczy wygląd od czoła po klatkę piersiową!

 

ulthera-1 ulthera-2 ulthera-3

 

hifu1 hifu2
hifu3 hifu4
hifu5 hifu6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna "Altra-Matter" | POLITYKA PRYWATNOŚCI – RODO

Projekt i wykonanie: WIT

Używamy ciasteczek. Więcej w Polityce cookies