logo3a

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna "Altra-Matter"
lek. med. Aleksandra Lipka-Trawińska


REJESTRACJA: tel. 501 956 191

- proszę odsłuchać komunikat powitalny i czekać na połączenie z sekretariatem (od poniedziałku do piątku 9:00 – 18:00).
Uwaga! W przypadku konieczności KONTAKTU Z LEKARZEM proszę o SMS: 501 956 191 - lek.A.Lipka-Trawińska lub e-mail: spd.altramatter@gmail.com - postaram się skontaktować tak szybko, jak będzie to możliwe.

Nowy adres:
Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Anna i Artur Borowscy
Siemianowice Śl. 41-100, Aleja Sportowców 1A
Tel.: 501 956 191; 663 844 099

Galeria zdjęć przed i po liftingu Pelleve

pelleve schemat

LIFTING PELLEVE

Pellevé to nowoczesna metoda w dziedzinie nieinwazyjnego ujędrniania skóry. Metoda ta stanowi prawdziwy przełom w skutecznym powstrzymywaniu procesów starzenia się skóry oraz usuwania jej niedoskonałości.

Zabieg nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego. Stosując Pellevé nie ma też potrzeby wykonywania nacięć, dzięki czemu po zabiegu nie występują krwawienia, siniaki czy też blizny, można go wykonać o każdej porze roku. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji ani konieczności pozostania w domu. Efekty zabiegów Pellevé są szybkie Ci trwałe, wpływają również na polepszenie jakości cery oraz zmniejszenie wiotkości skóry.

W klinice MediGold pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie firmy Ellman przeznaczonym do wykonywania zabiegów metodą Pelleve.

Celem Metody Lifting bez skalpela jest pobudzenie i stymulacja skóry do produkcji kolagenu za pomocą energii fali radiowej zwanej radiofrekwencją chirurgiczną. Polega to na kontrolowanym przegrzaniu głębokich warstw skóry specjalną głowicą. Energia pochodząca z fal radiowych rozgrzewa tkankę łączną w skórze oraz zawarty w niej kolagen, co w efekcie prowadzi do obkurczenia skóry, a pobudzone komórki rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenowych. Efektem tego skóra jest gładsza i lepiej napięta.

Doskonałe efekty przy usuwaniu obwisłego podbródka, pogłębionych fałdów nosowo-wargowych, zmarszczek wokół ust, fałdów między brwiami, głębokich linii czołowe, nadmiaru skóry na górnej powiece, "kurzych łapek", zmęczonego smutnego wyrazu twarzy, fałdów szyi, zmarszczek dekoltu.

Lifting Pelleve można stosować również do wzmocnienia zbyt obwisłej skóry pokrywającej inne części ciała: brzuch, pośladki, kończyny itp.

Zabieg ten to idealne rozwiązanie dla osób dojrzałych, które chcą bezinwazyjnie dokonać poprawy wyglądu twarzy i ciała. Natomiast u osób młodych zabieg doskonale sprawdzi się jako forma profilaktyki przeciwstarzeniowej.

 

WWW.MEDIGOLD.Pl

tel. 32 771-30-71

 

lek. med. Aleksandra LIPKA-TRAWIŃSKA

SPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROLOG TRYCHOLOG

 

Film przedstawiający lifting Pelleve

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna "Altra-Matter" | POLITYKA PRYWATNOŚCI – RODO

Projekt i wykonanie: WIT

Używamy ciasteczek. Więcej w Polityce cookies