O mnie

    Ukończyłam studia medyczne w 1993r. uzyskując dyplom  z wyróżnieniem na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Dwie specjalizacje z zakresu dermatologii i wenerologii po szkoleniach w ramach Oddziałów Skórno-Wenerologicznych, w tym I-szej Kliniki Dermatologii w Katowicach sfinalizowałam również dyplomem z wyróżnieniem.

    Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego od 1998r., obecnie jestem także członkiem Zarządu Oddziału Katowickiego PTD. W 2018r. zostałam Kierownikiem Oddziału Skórno-Wenerologicznego w Miejskim Szpitalu w Sosnowcu, gdzie powołano mnie na  Przewodniczącą Zespołu ds. profilaktyki i leczenia odleżyn oraz członka Komitetu Terapeutycznego. Aktywnie uczestniczę w kursach, szkoleniach i konferencjach stale podnosząc poziom swojej wiedzy, doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.

    W kontakcie z drugim człowiekiem zapewniam cierpliwość, poczucie bezpieczeństwa, pełne zrozumienie problemów, dyskrecję i oczywiście dotrzymywanie zasad tajemnicy lekarskiej. Pomocna dłoń, dosłownie i w przenośni  jest dla pacjentów chorych dermatologicznie niezmiernie ważna i budująca. To konkretne i przyjazne wsparcie jest istotnym elementem terapii  medycznej.

.Aleksandra Lipka-Trawińska

Certyfikaty

transparent3
Kontakt

Aleja Sportowców 1A
Siemianowice Śląskie
Telefon: 501 956 191
09:00 – 18:00
Poniedziałek – Piątek